REFERANSLAR

Referanslarımız

01
09/08/2016

Eray Bey, Çok güzel, keyifli bir program oldu. Dediğiniz gibi ekibin repertuvarı tam da bize uygunmuş çok eğlenceli geçti. Canlı müzik doğru tercihmiş. Çok teşekkür ediyorum size..

Aslı Ergin
02
05/09/2015

Müzisyenbul Organizasyon’dan Eray bey ve ekibi işinin tecrübeli profesyonellerinden, hızlı dönüşleri, kaliteli seçenekleri ve iş takibi ile piyasada fark yaratan bir kurum. Tavrı ve desteği ile organizasyon sahibinin içini rahatlatıyor.

Düğünümde herkes orkestrayı nereden bulduğumu sordu :) Çok teşekkürler Müzisyenbul Organizasyon.

Deniz DEDEOĞLU - KOÇ Finans
03
25/01/2013

Müzisyen Bul Müzik Organizasyonla İzolleta’da nişan yemeğimi düzenledik.

Müzisyenbul Müzik Organizasyon firmasını, nişan yemeğim için müzisyen ararken internetten buldum. Konsept bir organizasyon yapmak istiyordum ve çok az vaktim vardi. Mekana ve istediğim organizasyon temasına en çok yakışacak enstruman piyanoydu ve piyanistimin yemek müziği konusunda deneyimli olması gerekiyordu. Üstelik mekanda bir piyano yoktu yani onun da kiralanıp taşınması gerekliydi. Bu amaçla, bir çok firmayla görüştüm. Aralarında talebime karşılık verebilen ve bunu güven duyabileceğim şekilde yapan sadece Müzisyen Bul oldu. Üstelik diğer firmalardan çok daha uygun fiyata.

Eray bey başından sonuna kadar sürekli olarak benimle iletişimde kaldı. Ayrıca organizasyon gecesi müzisyenler, gerek performansları gerek güler yüzleriyle bizi çok hoşnut ettiler. Böylece düğünüm için de ayrıca bir müzisyen firması arayışına girmeme gerek kalmadı. Müzisyen ihtiyacı duyacağım her durumda Müzisyen Bul ile içim rahat çalışabilecegimi biliyorum.

BURCU TURAN
04
25/01/2013

Doğum günüme akustik gitarı ve hareketli parçalarıyla renk katan Ayşe hanıma ve müzisyen konusunda bana en iyi seçeneği sunan Müzisyen Bul Müzik Organizasyon firmasına ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Başka bir organizasyonda tekrar sizinle çalışacağımı düşünüyorum.

EBRU SAK
05
25/01/2013

Sitemizin yaz partisi için müzik organizasyonunu nasıl yaparız sorusu sürekli aklımızın içinde bize stres yapıyordu. Geçen yıllarda kat sakinlerimizden bir grup bu işi üstlenmişti. Ancak bu yıl onların başka bir işi çıkmıştı ve biz ne yapacağımızı bilemiyorduk. Kadıköy’e gidip sokak müzisyenleri ile bile görüştük, ama onlara güvenip bir karar vermek imkansız görünüyordu. Bu stres ile ne yapalım düşüncesi içindeyken bir de Google’a soralım dedik. Google’da arama yaparkenmuzisyenbul.com.tr sitesine rastladık. Internet ile bu iş olur mu derken, hadi bir telefon açalım dedik. Pek de umutlu değildik, ama telefonu açtık. Eray bey’in telefona yanıt vermesi ile birlikte sorunumuz ve stresimiz sona erdi. Konuya o kadar hakimdi ki, ne söylesek çözüm üretiyordu. Telefonu kapattıktan sonra, aramızda bu iş bu kadar mükemmel halledilemez, inşallah bir sorun çıkmaz şeklinde konuşmalar ve düşünceler geçti. Kısa süren bir eposta iletişimi ile tarih, program, yapılacaklar ve fiyat o gün içinde kesinleşti. Eray bey gerçekten işini çok iyi bilen bir insandı. Organizasyona kadar kendi kendimize acaba nerde sorun çıkar deyip durduk, ama belli ki iş profesyonellerin elinde idi ve bize düşen beklemekti. Organizasyon günü geldi çattı ve tüm bu mükemmellik işin uygulaması sırasında da sürdü. Eray bey ve ekibi sayesinde İşin içinden alnımız ak bir şekilde çıktık. Gerçekten hem işini bilen ve hem de severek özveri ile yapan bir ekipti. Bir dahaki yılın plan ve projesi bile hazırdı kafamızda. Bundan sonraki yıllarda da muzisyenbul ekibi ile çalışmaya devam edeceğiz. Eray bey ve tüm ekibine bize bu güzel organizasyonu yaşattığı için teşekkür ediyoruz.

CENK OFLUOĞLU – SİTE YÖNETİCİSİ
06
25/01/2013

İnternet’ten bulduğum için biraz tedirgin olduğumu söylemeden edemeyeceğim fakat ilk aradığım andan itibaren Eray beyin sesindeki samimiyet her seferinde beni sakinleştirdi. İlk gunden beri her aradiğimda telefonun öteki ucunda bulduğum Eray bey bana tanımadığım bir insanın verebileceği maximum güveni verdi. Daha ilk günden telefonumu kaydedip her aradığımda buyurun Dünya hanim diye açması işini nasıl takip ettiğini de gösteriyor. Hatta bazen benden daha çok bile takip etti bu işi Hamama gelen 3 tane bayan arkadaş ise muhteşemdiler. Udi’miz kanuncumuz ve defcimiz birbirinden tatli birbirinden güler yüzlü idiler. Gelin hamamımızın harika geçmesini sağlayan insanlardan 3’üdur onlar Cehennem sıcağında onlarca İran’lının arasında sabırlı bir şekilde bize katlandılar Kısacası eğer işiniz buraya düşerse “MüzisyenBUL Düğün Event Müzik Organizasyon” ve Eray beye bir telefon edin ve arkanıza yaslanın.Endişeye hiç gerek yok o size istediğinizin fazlasini verecektir

DÜNYA TORUNOĞLU
07
25/01/2013

Organizasyonunu yaptığım ve misafirlerimi ağırladığım davette beklentilerimizin dahi ötesine geçerek fevkalade iyi bir hizmet örneği sunan ve memnuniyetimizi kazanan başta Eray bey olmak üzere misafirlerim adına müzisyen arkadaşlarıma da teşekkürü bir borç bilirim.
Saygılarımla

ASLIHAN ABACI
08
25/01/2013

Sayın Eray Usta ve Müzisyenbul Organizasyon Ailesi, Yaz şenliğimiz için göstermiş olduğunuz çaba ve katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, iş hayatınızda başarılar dileriz.
Yeniden görüşmek dileği ile

SİTE YÖNETİMİ

Kimlerle Çalıştık.

referans
referans
referans
referans
referans
referans
referans
referans
referans
referans
referans
referans
referans
referans
referans