MÜZİK EKİBİ

Müzik Ekibi

Açıklama

Müzik Ekibi Nedir ?

Müzik ekibi,müzik yapma amaçlı bir araya gelmiş birden fazla müzisyenin bir araya gelmesiyle oluşan topluluktur. Müzik ekipleri her tarzda müzisyenden oluşabilir. Müzik ekibini için doğru yerdesiniz.

Müzik Ekibi Nasıl Bulunur ?

Bunun için tek bir yol var. Müzisyenbul Organizasyon Müzisyenbulma platformu. Oluşturduğumuz Müzisyen Platformuyla bir çok müzik ekibini sizlerin hizmetine sunuyoruz. Müzisyen adına istediğinizi tüm detayları bulabileceğiniz bu platformda müzik ekiplerine aranjörlere eğitmenlere orkestra vb bir çok müzik ekibine kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Müzik ekiplerimiz Türkiye’nin bir çok ilinde yer alan konservatuvar öğrencilerinden oluşurken en az konservatuvarlı müzisyenler kadar kendilerini geliştirmiş müzik ekipleri de yer almaktadır.  

Müzik Ekiplerini Seçerken Biz…

Her gün platformumuza başvuran müzisyenlerden öncelikle performans videoları istenir. Müzik ekibinin ya da müzisyenin belli bir seviyenin üstünde olup olmadığı kurul tarafından belirlenir. Bu kıstaslar enstrümana hakimiyet, sahne performansları, daha önceki işleri referanslar bakılarak yapılır.

Müzik ekibi seçimi iyi yapıldığı taktirde organizasyonlarda sorun yaşanmaz.

Tıkla Teklif Al
Telefon : 0 850 811 2001 (Ücretsiz Hat)
Tel 2 : 0 551 207 75 76
E-Mail 1 : muzisyenbul.net@gmail.com
E-Mail 2 : muzisyenbul@muzisyenbul.net