FAYDALI BİLGİLER

Faydalı Bilgiler

Açıklama

Müzik organizasyonu

Müzik organizasyonu hakkında aradığınız her şey Müzisyenbul Organizasyonda…

İyi bir müzik organizasyonu için tüm detaylar önemlidir. Etkinlik yeri saati mekanı vb detaylar müzik organizasyonunuz için olmazsa olmaz bilgilerdir. Müzik organizasyonlarını yaparken  etkinliğin içeriğine göre sizlerle beraber belirlediğimiz orkestraları tarzlarına göre sizlere sunar 4500 + müzisyen üyemiz içinden seçiminizi yapmanızı kolaylaştırırız.

Müzik organizasyonu ve diğer organizasyonlarda işi başından sonuna takip eden zengin kadromuzla organizasyonunuzu en iyi şekilde yapmanızı sağlamak için çalışmaktayız.

Organizasyonu bizimle beraber yürüten çalışanlarımız arasında müzisyenlerin de bulunması, müzik organizasyonunuzun verimli geçmesine ve  hiçbir detayın atlanmadan tamamlanmasını sağlamaktadır.

Aynı dili konuşuyoruz…

Müzik organizasyonları bizimle yapılır…


İstanbul Trio

4500 + müzisyen kadromuz ile Türkiye’nin tüm illerinde hizmet vermekteyiz.  Değişkenlik gösteren tarzlar arasında en çok talep edilen il İstanbul olup İstanbul’da yapılan tüm düğün açılış vb organizasyonlarda tiro ekip kiralama bizim tarafımızdan profesyonel müzisyenlerle yapılmaktadır.

İstanbul trio ekiplerimiz çeşitli enstrüman kombinasyonlarıyla sizlere unutulmaz müzik ziyafeti çekecekler.

İstanbul’da Trio ekiplerimiz diğer illerde de olduğu gibi ;

Gitar-Keman-Çello

Çello –Keman- Flüt

Kontrbas – Akordeon –Flüt

Tumba – Gitar –Keman ve bir çok kombinasyonda İstanbul Trio ekiplerimiz sizlere destek vermektedir.


Düğün Orkestrası

Düğün planlamak baştan sona önemli bir süreçtir. Düğünün lokomotifi olarak düğün orkestrası seçmekte bir o kadar zor. Ancak 4500 + müzisyen üyemiz içinde bulunan düğün orkestraları ve daha bir çok tarzdaki orkestralarımızı sizinle seçiyoruz.  Düğün orkestralarımızın videolarını çiftlere izlettikten sonra düğün orkestraları arasından seçim yapmalarını kolaylaştırıyoruz. Latin,Pop, Jazzz Blues hangi tarzda orkestra istediğinizi söylemeniz yeterli . Düğün orkestraları tüm organizasyonlarınız için hazır…


Müzisyen Arıyorum

Müzisyen arayanlar çok, müzisyen temin edenler de öyle. Google’a müzisyen arıyorum yazarsınız önünüze çıkan birçok firma size müzisyen sunacaktır. Ancak Müzisyenbul Organizasyon farklı. Müzisyen arayan herkese organizasyonun büyüklüğüne bakmaksızın destek olmayı ilke edinmiştir. Müzisyen arayan misafirlerimizi web istemiz üzerinde yer alan müzisyen platformumuza yönlendirir aradıkları müzisyenlerin detaylarını konuşur sayfamızdan seçmesini sağlarız. Müzisyen arıyorum bulamıyorum demeyin. Müzisyenbul Bul’ur…


Müzik Ekibi

Oluşturduğumuz Müzisyen Platformuyla bir çok müzik ekibini sizlerin hizmetine sunuyoruz. Müzisyen adına istediğinizi tüm detayları bulabileceğiniz bu platformda müzik ekiplerine aranjörlere eğitmenlere orkestra vb bir çok müzik ekibine kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Müzik ekiplerimiz Türkiye’nin bir çok ilinde yer alan konservatuvar öğrencilerinden oluşurken en az konservatuvarlı müzisyenler kadar kendilerini geliştirmiş müzik ekipleri de yer almaktadır. 

Tıkla Teklif Al
Telefon : 0 850 811 2001 (Ücretsiz Hat)
Tel 2 : 0 551 207 75 76
E-Mail 1 : muzisyenbul.net@gmail.com
E-Mail 2 : muzisyenbul@muzisyenbul.net